Ünlü Kripto Borsası SHIBA Coini Yarı Yolda Bıraktı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda özellikle meme coinleri piyasasında büyük oranda bir ilgi söz konusu. Bu ilginin odağında olan Altcoinlerde hızla heeketlenmeler yaşamaya devam ediyor. Ancak yakın zamanda ünlü borsacı Machi Big Brother SHIBA coine yaptığı yatırımı keserek iki farklı meme coine yatırım yaptı. Bu durum akıllara SHIBA coinin değer kaybedip kaybetmeyeceği sorusunu akıllara getirdi.

Öte yandan SHIBA coin bu olayların dışında kalarak bugünün en çok yükselme yapan coinleri arasına girdi. Durum böyleyken ünlü balina borsasında yaptığı bu hareket piyasayı pek etkileyecek gibi durmuyor. Ayrıca ünlü borsacı yaptığı açıklamalar ile de Blast ağında yer alan YES isimli meme coine yatırım yaptığını duyurdu.

Machi Big Brother Açıklaması Şöyleydi:

Son zamanların yüksek yatırımını yapan ünlü borsacı kişisel hesabından şu ifadelere yer verdi. “Machi Big Brother çok kısa bir süre önce 3,08 dolar ortalamasıyla 223.420 adet YES satın almak için 201 adet ETH (689 bin dolar değerinde) harcadı. Ayrıca Machi 51.911 adet EVET (173 bin dolar değerinde) talep etti.

Ünlü balina şu anda 275.331 adet YES’e (917 bin dolar değerinde) sahip ve YES’in en büyük 3. Sahibi.” İfadelerini ile yaptığı yatırımı duyurdu. Durum böyle devam etmiş iken SHIBA coin tarafından herhangi bir açıklama yapılmaması dikkat çekti. İlerleyen süreçlerde SHIBA coinin nasıl bir yıl izleyeceği oldukça merak ediliyor.

SHIBA Coin Sarsılacak Mı?

Ünlü borsacı piyasaya atıldığı ilk zamanlardan bu yana SHIBA coin yatırımcısı olarak biliniyordu. Yaptığı bu yeni yatırımlar SHIBA coini bıraktığı düşüncesini taşıyordu. Öte yandan Machi Big Brother SHIBA coin cephesi hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

İlerleyen süreçlerde SHIBA coine yapılan yatırımların kesilip kesilmediği merak konusu olmuştur. SHIBA coine yapılan yatırımın kesintisi ise nasıl bir etki bırakacak oldukça merak ediliyor. Şuan tüm sorular yanıtsız kalsa da kısa sürede bir açıklama yapılacağı düşünülüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!