Sui Network’ün Merakla Beklenen Ana Ağı Bugün Yayında

Sui Network'ün Merakla Beklenen Ana Ağı Bugün Yayında
Sui Network'ün Merakla Beklenen Ana Ağı Bugün Yayında
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Mysten Labs, Meta Labs’ta çalışan eski Facebook geliştiricilerinden oluşur.
  • Ağ, saniyede 300.000’den fazla işlemin üzerinde bir işlem hızına ulaşabilir.

Mysten Labs’ın blockchain teknolojisi olan Sui Network’ün uzun zamandır beklenen ana ağı yayına girdi. Ana ağın uzun zamandır beklenen lansmanı bugün erken saatlerde gerçekleşti ve protokol için muzaffer bir başlangıç ​​oldu.

https://twitter.com/i/status/1653731940107956225

Ayrıca, ekip iki yüzden fazla merkezi olmayan uygulamayı (dApps) garanti etti. Değiştirilemez tokenler ( NFT’ler ), merkezi olmayan Finans ( DeFi ) ve oyun dahil, yakın gelecekte protokolde kullanıma sunulacak.

Sektör Liderleriyle Rekabet Etmek

Ayrıca Mysten Labs, dApp’leri 0,5 saniye içinde bir blok kesinliği ile çalıştırmak için oldukça ölçeklenebilir 1. katman blok zinciri Sui’yi oluşturdu. Mysten Labs, Meta Labs’ta çalışan eski Facebook geliştiricilerinden oluşur.

Sui, veritabanında listelenen yaklaşık 200 projeye sahiptir ve 2 milyar doların üzerinde bir değerleme iddiasındadır. Ekibe göre ağ aynı zamanda rakipleriyle iyi rekabet edebilecek yüksek bir işlem hızına sahip. Sui ekibinden bir Twitter gönderisi, ağın test ağında 100 doğrulayıcı ile Saniyede 300.000 İşlemden (TPS) fazla bir üretim hızına ulaşabileceğini gösterdi.

Sui, e-ticaret veya mikro işlemler merkezli bir ekonomiyi kolaylaştırma niyetini gösterdi. Ve çeşitli yatırımcılardan ve protokollerden önemli destek alıyor. Protokol ve bir bütün olarak endüstri, eğer rekabetçi iş hacmi korunabilirse, bir dönüm noktasına ulaşmış olabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!