Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Kullanıcılar Dijital Para Haberleri web sitesine girerek bu sayfada açıklanan Koşullara uymayı kabul ederler. Ayrıca tüm hukuki sonuçlara uymayı da kabul ederler. Hüküm ve Koşullarımızı kabul etmeyen kullanıcılardan web sitesini kullanmamalarını rica ediyoruz.

Hüküm ve Koşullar sayfası, kullanıcıların web sitesini kullanımını kontrol eder. Kullanıcılar, web sitesini kullanmadan önce Şartları dikkatlice okumalıdır. Koşullar, kullanıcılar, ziyaretçiler ve web sitemizi ziyaret eden herkes için geçerlidir.

Kullanıcıların, Yatırımcı Isırıklarını web sitemizin hem erişilebilirliğine hem de kullanılabilirliğine zarar vermek, engellemek veya devre dışı bırakmak için kullanma yetkisi yoktur. Web sitemizi olumsuz, hukuka aykırı, sahte veya hileli içerik yapmak veya yasa dışı veya hileli faaliyetlerle ilgili herhangi bir şekilde kullanmak kesinlikle yasaktır.

İhmal veya internet üzerinden veri iletiminden kaynaklanan kullanıcıların veya kuruluşların kayıplarından sorumlu olmayacağız. Kullanıcıların bu web sitesini kullanması veya kullanamaması nedeniyle kar kaybı, veri kaybı, zarar gören gelir ve her türlü ticari veya ekonomik kayıp tamamen onların sorumluluğunda olacaktır. 

Kullanıcıların başka kişilerin adlarını kullanıcı adı olarak kullanmaları yasaktır. Bir kullanıcı tarafından seçilen bir kullanıcı adını rahatsız edici, uygunsuz veya müstehcen bulursak, kaldırabilir, geri alabilir veya değiştirebiliriz.

hesaplar

Kullanıcılardan bizimle hesap açarken doğru ve eksiksiz bilgi paylaşmalarını rica ederiz. Kullanıcılar, hesap detaylarında herhangi bir değişiklik olursa bunu bize bildirmelidir. Kullanıcıların Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümüne uymaması durumunda, bu durum bizi onların web sitemizdeki hesaplarını silmeye zorlayabilir. Parolanın korunması kullanıcılar için bir zorunluluktur ve parolayı üçüncü kişilerle paylaşmamaları önerilir. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesaplarının yetkisiz kullanımı ile karşılaştıklarında derhal bizi bilgilendirmeleri gerekir.

Web Sitesinde Hata

Web sitemizde birinci sınıf ürünler ve hizmetler ve ürünler sunmak için, tarama sırasında bazı kasıtsız hatalar kullanıcıları rahatsız edebilir. Web Sitesinde yer alan materyal ve içeriğin doğruluğu, eksiksizliği veya herhangi bir amaca uygunluğu konusunda herhangi bir beyan veya garanti vermiyoruz. Bu içerir; ancak, herhangi bir detayın eksiksizliği veya spesifikasyonların, ürün resimlerinin, mevcudiyetin, fiyatların ve hizmetlerin sürekli doğruluğu ile sınırlı değildir. 

Web sitesindeki yanlışlıklar, eksiklikler veya eksiklikler her zaman önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir ve giderilebilir. Web sitesinde bulunan ürün ve hizmetler, standart hizmetler ve verimlilik sağlamak için zaman zaman güncellenmektedir. Web sitesindeki bilgilerin güncellenmesinde ve diğer web sitelerinde reklam verilmesinde gecikmeler olabilir.

Fikri mülkiyet

Dijital Para Haberleri, web sitesindeki materyallerin telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarını saklı tutar. Kullanıcılar, ekibimizden izin almadıkça, web sitesindeki herhangi bir materyali çoğaltmalarına, değiştirmelerine, dağıtmalarına, kullanmalarına, yayınlamalarına veya satmalarına izin verilmez.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemiz, bizim tarafımızdan satın alınmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar içerebilir. Bağlantılı web sitelerinde bulunan veya kapsanan veya web sitemizde atıfta bulunulan başka herhangi bir şirket tarafından sunulan herhangi bir materyal veya bilgi için sorumluluk kabul etmiyoruz ve herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Şartlar ve Koşullarımız bu tür bağlantılı web sitelerini kapsamadığından, bu bağlantıların kullanımından kaynaklanan veya kaynaklanması muhtemel herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu değiliz. Bu tür bağlantılı web sitelerini kullanmadan önce, bu tür web sitelerinin kullanımını kapsayan şartları kontrol edin ve okuyun.

Promosyonlar

Herhangi bir promosyon veya yarışma açısından, kullanıcılar geçerli yasaları ve Gizlilik Politikamızı kontrol etmelidir. Promosyonda bu Koşullar ile çelişki olması durumunda Promosyon kuralları kesinleşir. 

Sonlandırma

Bir kullanıcının Şartları ihlal etmesi durumunda, önceden bildirimde bulunmadan veya herhangi bir yükümlülük altına girmeden web sitemize erişimi askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Tazminat, garanti feragatnameleri, sorumluluk sınırlamaları ve mülkiyet hükümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Koşulların tüm hükümleri feshedilecektir.

Dijital Para Haberleri, oturum açma veya hesap bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcı tarafından hizmetlerimize bağlı olabilecek her türlü bilgiyi silebilir veya kaldırabilir. Hesabı iptal etmek için kullanıcılar web sitesini kullanmayı bırakabilir.

Değişiklikler

Bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirebilir veya bunların yerini alabiliriz. Önceden bildirimde bulunmak için çaba sarf edilecek olsa da, kullanıcılar zaman zaman Şartları kontrol etmelidir. 

Değiştirilen şartların yayınlanmasından sonra web sitesinin sürekli kullanımı, kullanıcıların güncellenen şartlara bağlı kalmayı kabul ettikleri anlamına gelir. Bu şartların herhangi bir hükmüne veya yapılan değişikliklere aykırı oldukları takdirde web sitesini kullanmaktan vazgeçmelidirler.

Bize Ulaşın

Kullanıcılar, bu Koşullarla ilgili herhangi bir soruları veya endişeleri varsa bizimle iletişime geçecektir.

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!