PayPal yaklaşık 1 milyar dolarlık kripto para birimine sahip! Yarısından fazlası Bitcoin BTC

PayPal yaklaşık 1 milyar dolarlık kripto para birimine sahip! Yarısından fazlası Bitcoin BTC
PayPal yaklaşık 1 milyar dolarlık kripto para birimine sahip! Yarısından fazlası Bitcoin BTC
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

beincrypto’ya göre , üçüncü taraf ödeme devi PayPal , ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunduğu üç aylık mali rapor 10-Q belgesinde bilançosunda yaklaşık 1 milyar dolarlık şifreli para varlığı gösterdi . Bu kripto varlıkları arasında 499 milyon $ Bitcoin (BTC), 362 milyon $ Ethereum (ETH) ve yaklaşık 82 milyon $ Bitcoin Cash (BCH) artı Litecoin (LTC) olmak üzere toplamda yaklaşık 943 milyon $ yer alıyor .

PayPal’ın müşteri gözetiminde 604 milyon dolarlık şifreli para birimi varlığı tuttuğu 2022’nin sonundaki üç aylık raporla karşılaştırıldığındaPayPal bu üç aylık mali raporda müşterilerin şifrelenmiş varlıklarının toplam değerinin %30’dan fazla arttığını belirtti.

PayPal, müşterilerin kripto para varlıklarını satın almak, satmak, almak ve aktarmak için üçüncü taraf ödemeleri kullanmasını kabul eder ve Gemini ile Coinbase Custody’ye güvenir. PayPal, yasal para birimiyle şifrelenmiş varlıkların doğrudan satın alınmasını desteklemek için geçen yılın sonunda ünlü şifreli cüzdan hizmeti Metamask ile de işbirliği yaptı. Ayrıca PayPal tarafından 2013 yılında satın alınan Venmo cüzdanı, kullanıcıların BTC, ETH, LTC ve BCH’yi başka kullanıcılara veya harici adreslere aktarmalarını da kabul etmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!