Kripto Analizi: Bitcoin2 Ayın En Düşük Seviyesinde
Kripto Analizi: Bitcoin2 Ayın En Düşük Seviyesinde

Kripto Analizi: Bitcoin 2 Ayın En Düşük Seviyesinde

Bitcoin hareketli bir gün geçirdi. Dün, para birimi 17 Mart'tan bu yana en düşük noktasına ulaştı, ancak hızla toparlandı. Tekrar mı geri adım atıyoruz yoksa önceki analizimizde tartıştığımız "saldırgan" hareket mi? Öncelikle 7 günlük grafiğe bakalım. Burada her mum bir haftayı temsil ediyor.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin hareketli bir gün geçirdi. Dün, para birimi 17 Mart’tan bu yana en düşük noktasına ulaştı, ancak hızla toparlandı. Tekrar mı geri adım atıyoruz yoksa önceki analizimizde tartıştığımız “saldırgan” hareket mi? Öncelikle 7 günlük grafiğe bakalım. Burada her mum bir haftayı temsil ediyor.

sonbahar başlar

Aşağıdaki grafikte, Bitcoin fiyat gelişimi için çok önemli olan üç alanı görebilirsiniz. Geçmişte bu noktalar para biriminin farklı yönlerde hareket etmesine neden olmuştur. Şimdi bunun orta bölgede de olduğunu görüyoruz. Bu noktanın üzerinde satış yapan yeterli alıcı yok. Bu, madeni paranın haftalık grafikte aşağı doğru hareket ettiğini gösteriyor.

Önceki analizimizde tartıştığımız gibi, yaklaşık 25.000 dolara bir düşüş bekleniyordu. Bu, daha yüksek dipler ayarlarsa, bu iyi bir işaret olacaktır. Bu henüz olmadı, ancak daha yüksek bir dip oluşmuş olabilir. Bu yüzden şu anda günlük grafiğe bakıyoruz. Burada her mum 24 saati temsil ediyor.

25.800 doların üzerinde çok sayıda alıcı

Aşağıdaki resimde, siyah bir yatay çizgi ile çevrili iki alt gri alan görüyoruz. İkincisi, son aylarda Bitcoin fiyatı için bir tepki noktasıdır. Tartışıldığı gibi, fiyat ara bölgeden sıçradı. Bu nedenle, fiyatın yükseliş trendini sürdürmek için burada daha yüksek bir dip oluşturması bekleniyor. https://filmizle.movie/gecmisten-gelen

Fiyatlar dünkü düşüşün ardından toparlandı, bu da Bitcoin’in yüksek bir seviyeye ulaştığını gösterebilir. Ancak fiyatların henüz bu önemli noktaya dönmemiş olması, bazı belirsizlikler yaratıyor. Fiyat 25.000$’a doğru daha da düşebilir. Bu fiyat seviyesi tutmazsa, kötü sonuçları olacaktır, ancak zamanı geldiğinde yeni analizde bunu okuyabilirsiniz.

Bu olmazsa ve bu daha yüksek bir dip olursa, fiyat tekrar orta gri alandan çıkmayı deneyebilir. Bu senaryo en iyimser senaryo olacaktır. Bu noktada, Bitcoin’in hangi yönü seçeceği görülüyor.

30.000$ civarındaki orta seviye ağır bir direnç, 25.000$ çizgisi ise makul bir destek seviyesi gibi görünüyor. Bu yüzden daha fazla netlik elde etmemiz biraz zaman alabilir. Her neyse, speküle edilen düşüşün satın alındığını görmek güzel. Bu, yatırımcıların hala 25.800 doların üzerinde Bitcoin almaya değer olduğunu düşündükleri anlamına geliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!