Kolay Bitcoin İşlemleri Sağlayan En İyi Kripto Dostu Bankalar

Kolay Bitcoin İşlemleri Sağlayan En İyi Kripto Dostu Bankalar
Kolay Bitcoin İşlemleri Sağlayan En İyi Kripto Dostu Bankalar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto dostu bankalar, kripto para işlemlerinde ve bitcoin ticaretinde hoşgörüden yararlanır.

Başlangıç ​​olarak, güvenilir ve güvenilir bir işlem ve yatırım kaynağı olmak amacıyla bankaların yerine kripto para birimleri yaratıldı. Kredi ve banka kartlarına kolay erişim ve işlemlerdeki hoşgörü, milyonlarca kişiye kripto para borsalarında elini deneme fırsatı verdi. Ancak fiat para birimlerini kriptoya dönüştürmek ve bunun tersini yapmak, dijital para piyasasında, özellikle de bankaların kripto para birimlerini kabul etmediği Malta ve Hindistan gibi ülkelerde hala büyük bir sorun olmaya devam ediyor. Geleneksel bankalar, dijital teknolojilere ve bunların arkasındaki mekanizmaya şüpheyle yaklaşıyor.

Ayrıca, dijital para birimi ile ilgili kararlarda hükümet baskısı ve istikrarsızlık nedeniyle kripto para birimi işlemlerini reddediyorlar. Ayrıca, geleneksel banka çalışanları, dijital para birimi gibi yıkıcı bir kavramla başa çıkacak niteliklere sahip değildir. Bununla birlikte, kripto para biriminin ne yasal bir mülkiyet hakkı ne de yasa dışı bir kavram olmadığı bir zamanda, yasal bir duruş sergileyen kripto dostu bankalara bir göz atmaya değer. Kripto para işlemlerine ve bitcoin ticaretine izin veriyorlar ve ayrıca itibari para alışverişi için dijital para birimini kabul etmeye istekliler. Analytics Insight, kolay erişim için etkili bir kripto altyapısından yararlanan en iyi kripto dostu bankaları listeledi.

Bir Göz Atmaya Değer En İyi Kripto Dostu Bankalar

SolarisBank, Almanya

Kripto para işlemleri için iyi organize edilmiş bir banka olan solarisBank, kripto saklama hizmeti de sunuyor. Banka, sepa uyumlu banka ve kredi işlemleri, yinelenen ödemelerin yönetimi ve bir banka kartı sağlar. solarisBank, dijital varlıklar için uçtan uca bir altyapı oluşturmak için birçok kripto para platformuyla da yakın işbirliği içinde çalışıyor. Son zamanlarda banka, aracılık ve ticaret uygulaması programlama arabirimi (API) ile düzenlenmiş kripto saklama hizmetini başlattı.

Dukascopy Bankası, İsviçre

Dukascopy Bank, kripto para birimlerinin, türevlerinin veya değer tahminlerinin fiyat hareketlerinde kaldıraçlı CFD ticaretinden yararlanır. Banka, kullanıcıların dijital cüzdanlar aracılığıyla çalışmasına izin vermeyerek kripto ile ilgili siber güvenlik risklerini uzak tutmalarına yardımcı oluyor. Bunun yerine, müşteriler işlemler ve takaslar için CFD alabilirler. Kripto para birimi CFD’si kısa veya uzun olabilir, böylece müşteri hem yukarı hem de aşağı yönlü fiyat hareketlerinden yararlanabilir. Dukascopy Bank, müşterilerine bitcoin, eter ve tether aracılığıyla ticaret hesaplarına para yatırma ve para çekme olanağı sağlar.

Orounda, Birleşik Krallık

2015 yılında hapsedilen Orounda Finance LP, küresel büyüme pazarında lider bir finansal sağlayıcı olmayı hedefliyor. Bunu yapmak için banka, kripto para birimi işlemlerine izin veren kapsayıcı bir yöntem seçti. Orounda, milyarlarca insanın ve milyonlarca tüccarın çevrimiçi alım satım yapmasına olanak tanıyan yenilikçi teknolojiler sunar. Ayrıca, FORex araçları ve e-cüzdanlar da sunmaktadır.

Revolut, Birleşik Krallık

Revolut, çok sayıda dijital para birimiyle ilgili hizmet sunan en kripto dostu bankalardan biridir. Bankanın uygulaması, belirli bir coğrafi konum için birçok özelliği ve planı kullanır. Müşteriler, kripto para birimleri satın almak, satmak ve çekmek için Revolut uygulamasını kullanabilir. Müşteriler, bankaya girerek kripto hizmetleri sağlamak için bankayı aracı olarak atamaktadır. Ayrıca karlı aday hizmetleri de serbest bırakırlar, bu da Revolut’un kripto para birimini elinde tutmak amacıyla bir bireyin adayı olarak hareket edeceği anlamına gelir.

Wirex, Birleşik Krallık ve AB Bölgesi

Merkezi Londra, Birleşik Krallık’ta bulunan Wirex, bitcoin ticareti yapmak için en iyi bankalardan biridir. Wirex’te bir hesap başlatmayı planlıyorsanız, ilk Wirex para birimi hesabının Birleşik Krallık Mali Yürütme Otoritesi kapsamında kullanılabilir ve işlev göreceğini unutmamak önemlidir. Banka ayrıca müşterilere para işlemleri için nasıl aldığımız gibi gerçek banka kartlarını da sağlar. Kullanıcılar, Wirex kartlarını kullanarak bitcoin, litecoin, ether vb. için ticaret yapabilir, takas edebilir ve ürün satın alabilir.

Ally Bankası, Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto para ticareti ile çok ilgilenen çok sayıda insan var. Endişelerini gidermek ve yüklerini hafifletmelerine yardımcı olmak için Ally Bank, hem geleneksel bankacılık hem de kripto bankacılık hizmetlerinden yararlanabilecek bir çözüm olarak ortaya çıktı. Banka ve hizmetleri tamamen ABD yasalarına göre düzenlenir ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarına hizmet eder. Ayrıca Ally Bank, 7/24 çevrimiçi desteği olan eksiksiz bir dijital platformdur.

Kanada Ulusal Bankası, Kanada

Son birkaç yıldır Kanadalılar kripto para ticaretine büyük ilgi gösteriyor. Ancak hükümetin hoşgörüsüne rağmen, pek çok banka bitcoin borsalarını desteklemek için öne çıkmıyor. Neyse ki, Kanada Ulusal Bankası, kripto para işletmeleriyle ilişkilerini akıcı tutan birkaç Kanada bankasından biri olarak ortaya çıktı. Kanada’da ikamet edenler bu bankayı bitcoin gibi dijital para birimleri alıp satmak için kullanabilirler. Bununla birlikte, Kanada Ulusal Bankası, Kanada makamları tarafından her kripto işlemi üzerinde yoğun bir şekilde düzenlenir ve incelenir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!