Ethereum Coin ETF Onayı Alabilecek Mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum coin bitcoinden sonra oldukça tercih edilen ve sevilen bir coin olmuştur. Özellikle son zamanlarda yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken Ethereum ETF piyasasına atılmayı planlıyor. Ancak ETF piyasasında onay alması oldukça zorlu görünüyor. Bazı analiz yorumcuları ETF piyasasının Ethereum coine sıcak baktığını söylese dahi Ethereum avukatı aynı görüşte olmadığını belirtti.

Ethereum avukatı 2024 yılında ETF piyasasında yer alımının zorlu olduğunu piyasa için belli bir süre beklenmesi gerektiğini savundu. Ethereum piyasası her geçen gün seviyesini arttırmaya devam ediyor. Yeni yıla giriş ile de büyük bir işlem hacmine sahip oldu. Bitcoine bağlı olarak artış ve düşüş seviyeleri izlese bile son zamanlarda başarılı bir coin olarak listeleniyor.

Ethereum Piyasada Yer Alacak Mı?

Ethereum coin piyasasında hattı sayılır ve oldukça önemli bir coindir. Ancak piyasaya atıldığı zamandan itibaren ETF piyasasında yer almaya çalışıyor. Analiz yorumcuları tarafından iyi yönlü konuşma olsa bile ETF borsası oldukça araştırmacı ve titiz çalışan bir yerdir.

Ethereum coinin bitcoine bağlı şekilde hareket etmesi ETF piyasasında büyük bir etken olarak görülüyor. En som 3200 dolar seviyelerine kadar ulaşan Ethereum ETF piyasasında yer alması durumunda oldukça büyük bir işlem hacmine sahip olabilir. Diğer coinlerde olduğu gibi Ethereum coinde belli zaman dilimlerinde hareketlenmeler yaşayabiliyor. Ancak son zamanlarda 3000 dolar seviyesini koruduğu görülüyor.

Ethereum Artış Yaşar Mı?

Ethereum coin genel olarak kurumsaldan ziyade bireysel yatırımcılar aracılığı ile tercih edilir. Ancak kurumsal alanda tercih edilmesi durumunda hızlı yükselişler ve yüksek seviyeler görebilir. Özellikle ETF piyasasına yer aldığı zamanda oldukça başarılı seviyelere ulaşacağı düşünülüyor.

Ancak kabul kurulu sadece ETF ile de son bulmuyor. SEC kurulunun sahip olduğu baskı ile de ETF ethereum coini kabul etmeyebilir. Ethereum coinin resmi avukatı yıl içinde ETF piyasasında yer alımının oldukça zor olduğu belirtse de analiz yorumcuları bu konuda parlak bir gelecek görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!