Coinbase, BTC Lightning Ağını Entegre Edecek

Coinbase, BTC Lightning Ağını Entegre Edecek
Coinbase, BTC Lightning Ağını Entegre Edecek
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’deki en büyük ve en popüler kripto borsası olan Coinbase, bitcoin Lightning Network’ü platformuna entegre edeceğini ve böylece bitcoin işlemlerinin ölçeklenmesini ve daha hızlı ilerlemesini sağlayacağını doğruladı .

Coinbase ve Lightning: Mükemmel Uyum?

Lightning Network, bir süredir bitcoin topluluğunda çok popüler. Buradaki fikir, çeşitli (daha küçük) bitcoin işlemlerini zincir dışına taşımaya yardımcı olması ve böylece ağın uğraşması gereken daha az yüke sahip olmasını sağlamasıdır. Bu küçük işlemlerin bazılarının BTC anabilgisayarından kaldırılması, bitcoin’in cüzdanlar arasında transfer edilirken daha hızlı hareket etmesini sağlar. Ayrıca, geçmişte bitcoin ile ilgili bir sorun olan işlemlerin daha az maliyetli olmasını da sağlar.

Lightning Network ile ilgili haber Twitter’da Coinbase CEO’su Brian Armstrong tarafından duyuruldu. Belirtti:

Yıldırım harika ve entegre edeceğimiz bir şey.

Haber, Coinbase’in şu anda epey uğraştığı göz önüne alındığında ilginç bir zamanda geliyor. Kısa bir süre önce, ticaret platformu , kripto oyun alanında büyük bir zorba haline gelen Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) bir Wells bildirimi aldığını duyurdu . Ajans , yakın zamanda 30 milyon dolarlık bir ceza ücretiyle ayrılmak ve tüm staking hizmetlerini sonlandırmak zorunda kalan Kraken gibi kripto firmalarına saldırarak geçimini sağladı.

Bir Wells bildirimi, bir şirketi herhangi bir suçla suçlamaz. Ancak, bildirimi alan şirkete, gelecekte muhtemelen ücretlendirileceğine dair bir uyarıdır. Bu, firmaya hazırlanması ve kendi adına savaşacak iyi bir hukuk ekibi oluşturması için zaman verir.

Coinbase’in gerçekten yanlış bir şey yapıp yapmadığını veya bunun SEC’in bir süredir peşinde olduğu görünen ABD’de kripto inovasyonunun ölmesini sağlamak için yaptığı başka bir girişim olup olmadığını bilmek zor. Son iki yılda ajansın dramasının kurbanı olan birkaç kripto şirketi var ve bunların çok azı (eğer varsa) suçunu kabul etti. Görünüşe göre ajans, dijital para birimi şirketlerinden olabildiğince fazla ceza parası toplamaya çalışıyor.

Lightning Network’ü çevreleyen haberler, bir kripto girişimcisi ve Van Eck’in danışmanı Gabor Gurbacs ile birkaç kişiyi heyecanlandırdı:

Coinbase’de Lightning desteğini görmek için sabırsızlanıyorum. Bitfinex, daha önce Lightning ile harika bir iş çıkardı.

Ethereum da İyi Görünüyor

Bu arada, K33 Research’teki analistler Ethereum hakkında yorum yaparak şunları söylüyor:

Kısmi ödül çekme işlemleriyle ilgili 1,1 milyon Ethereum pazarla karşılaşabilirken, Celsius [ağ] iflas sürecinin bir parçası olarak 158.000 stake edilmiş bakiyesini satabilir. Bu iki sayı, yaklaşık 1,3 milyon Ethereum’u veya pazarla yüzleşmek için yaklaşık 2,4 milyar dolar değerinde potansiyel satış tarafı baskısını temsil ediyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!