Bitcoin Hızını Yavaşlatma Taraftarı Değil!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin son döneme girmesi ile 62.700 dolar bandında bulunan seviyesi ile şuan sadece kurumsal açıdan işlem görebiliyor. Bunun nedeni ise bireysel kişilerin bu denli yatırımların yüksek meblağlara ihtiyaç olmasıdır. Ancak son açıklanan verilerden sonra bitcoinin bu hızının kurumsallar tarafından bu hale geldiği yönünde.

Bitcoinin kurumsal şirketlerin bu denli hedefi olması ile daha yüksek seviyelere ulaşılamadı düşünülüyor. Bitcoin hareketlenmeleri genel olarak artış yönünde olsa bile çok ufak adımlarla düşüşler de gördüğü olabiliyor. Böyle bir durumda ise ertesi gün daha yüksek seviyelere ulaşarak arada ki uçurumu kapatabilir. Kurumsal şirketlerin bu denli ilgi odağı olması yılın devam eden günlerinde daha yüksek seviyelere ulaşılacağı yönünde.

Bitcoine Bireyseller Yaklaşamıyor Bile!

Bitcoin ve altcoin piyasalarında genel olarak bireysel yatırımcılar dikkat çeker. Ancak bitcoinin bu denli yükselişi ile bu durum tam tersine döndü. Yaptığı son atağı ile sadece kurumsal şirketlerin ulaşacağı bir birim haline geldi. Bu durumda özellikle bireysel ve düşük tutarlı yatırımlar yapanlar için iyi bir seviye anlamına geliyor.

Ancak her ne kadar seviyelere iyi olsa bile bitcoin bu artış oranlarını devam ettirdiği noktada altcoin piyasası da durmadan değişimler yaşayacaktır. Özellikle girdiği son dönemeçte çok büyük bir seviyede ayrılan Bitcoin yılın ilerleyen dönemlerinde daha ateşli seviyelere ulaşabilir. Özellikle 2021 yılından itibaren seyrettiği bu artış durumunu yeni yılda da devam ettirip ettirmeyeceği merak konusu olmuştur.

Bitcoin Seviyesini Düşürmemekte Kararlı!

2024 yılının girişinden itibaren çok yüksek seviyelere çıkarak işlem hacmini 62.700 dolar seviyelerine kadar çıkarmıştır. Bu durum sadece bitcoin açısından değil tüm coin piyasasında büyük hareketlenmeler yaşanmasına neden olmuştur. Ancak durum böyle iken bitcoin tahtından inmeyi düşünmüyor gibi.

Her ne kadar binance piyasası ile bir yarış halinde görülse bile bitcoin ulaştığı seviyeler ile binance ile arasına oldukça büyük bir uçurum açmıştır. Yılın devam eden günlerinde ise yine bu uçurumu açmaya devam edeceği düşünülüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!