Bitcoin cüzdanı Centbee, Avrupalı ​​kullanıcılar için banka havalelerini başlattı

Bitcoin cüzdanı Centbee, Avrupalı ​​kullanıcılar için banka havalelerini başlattı
Bitcoin cüzdanı Centbee, Avrupalı ​​kullanıcılar için banka havalelerini başlattı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrupa’daki Centbee kullanıcıları artık Bitcoin’lerini doğrudan euro banka hesaplarına aktarabilirler. Yeni özellik, Bitcoin kullanıcılarına dijital varlıklarını harcamak için şimdiye kadarki en uygun yolu sunuyor.

Bitcoin ödemeleri dünya çapında kök salmaya devam ederken, fiat hala kraldır. Yıllardır Bitcoin kullanıcıları, Bitcoin’lerini harcamak için erişilemeyen, güvenilmez veya maliyetli olabilen rampa dışı raylara yönelmek zorunda kaldılar. Artık değil.

Centbee artık kullanıcılarının  Bitcoin’lerini banka hesaplarına çekmelerine izin veriyor.

Centbee CEO’su ve kurucu ortağı Lorien Gamaroff, CoinGeek’e “Artık Avrupa’daki Centbee kullanıcıları, Bitcoin SV’lerini tüm SEPA destekli bankalara doğrudan gönderebilecek ve Bitcoin’lerini Euro’ya dönüştürmek isteyenler için uygun bir rampa sunabilecek” dedi. .

Gamaroff, kullanıcıların daha sonra bölge genelindeki ATM’lerden avrolarını çekebileceklerini ve “kripto para birimlerini harcamak için somut bir yol” sağlayabileceklerini ekledi.

Centbee her zaman Bitcoin’in daha kolay harcanmasını sağlamakla ilgili olmuştur. Cüzdan, kullanıcılarının  Walmart’tan ( NASDAQ: WMT ) Amazon’a ( NASDAQ: AMZN )  kadar dünyanın en büyük perakendecilerinden bazılarına Bitcoin’leriyle doğrudan ödeme yapmasına izin veriyor. Yerli Güney Afrika’daki kullanıcılar, Bitcoin’leri ile kamu hizmetleri için ödeme yapabilir, alışveriş yapabilir, çevrimiçi abonelikler için ödeme yapabilir ve daha fazlasını doğrudan yapabilir.

En son özellik, şirketin misyonundaki bir sonraki adımdır. Gamaroff’un işaret ettiği gibi, nakitlerini dijital olarak Centbee cüzdanında tutmak isteyen ancak çevrimdışı ödemeler için bir ATM’den fiziksel nakit çekmesi gerekebilecek kullanıcılar için boşluğu dolduruyor.

“Bu yeni gelişme, Centbee için önemli bir adım ve Avrupa’daki Bitcoin SV sahipleri için ezber bozan bir gelişme. Bitcoin’i Euro’ya çevirme yeteneği, dijital varlıklarını günlük yaşamlarında kullanmak isteyenler için daha fazla esneklik ve daha az belirsizlik sağlıyor, ”dedi Gamaroff CoinGeek’e.

Yeni özellik, BSV’nin Bittrex, Bitvavo ve Robinhood ( NASDAQ: HOOD )  dahil olmak üzere bazı büyük borsalardan listeden çıkarılmalarla karşı karşıya kaldığı bir zamanda geliyor  . Bir yandan, bu listeden çıkarmalar,  BSV’yi  “kripto çevrelerinde” yaygın olan ve neredeyse her yerde bulunan token spekülasyon kültüründen kurtarmaya hizmet ediyor.  Bununla birlikte, milyonları Bitcoin alıp satmak için uygun, kolayca erişilebilen bir platformdan da  mahrum bıraktılar .

Centbee, yeni özellikle “çok ihtiyaç duyulan rahatlamayı sağlamayı hedefliyor”.

Avrupa bankalarına verilen destek sadece başlangıç. Gamaroff, şirketin önümüzdeki haftalarda birkaç ülkeye daha banka havalesi üzerinde çalıştığını açıkladı.

Bitcoin’i kullanılabilir hale getirmek

Centbee’nin misyonu,  Bitcoin’i günlük ihtiyaçlar için kullanılabilir hale getirmektir . Buna, yüksek maliyetler, yavaş işlemler ve genel verimsizliğin yükünü taşımaya devam eden bir sektör olan sınır ötesi transferler de dahildir. M-cüzdan, eski finansal sistemlere basit, sezgisel ve ucuz bir alternatif sunar.

Gamaroff, “Centbee ile kullanıcılar, sevdiklerinin parayı hızlı bir şekilde ve geleneksel para transferi operatörlerinin uyguladığı maliyetin çok altında alacağını bilerek kolayca ve güvenle para gönderebilirler” diye belirtiyor.

Fayda çağı nihayet burada. Bir tutam “aya gitme” taahhüdü içeren hurda beyaz kağıtların bir dijital varlık tek boynuzlu atı doğuracağı günler geride kaldı. Aldatmaca temelinde zirveye çıkan birçok şirket, buğday ve saman ayrıldıkça parçalanıyor.

Centbee, kullanıcılara gerçek fayda sunan platformlar arasında öne çıkıyor. Gamaroff, “kullanıcılarımıza daha verimli ve uygun maliyetli finansal çözümler sunmak” için büyük ölçüde ölçeklenen BSV blok zincirinden yararlanmaya devam etme sözü veriyor.

“Daha fazla insan BSV blok zincirinin avantajlarını görmeye başladıkça, dijital para birimlerinin benimsenmesinde ve blok zinciri teknolojisinin dönüştürücü potansiyelinin gerçekleştirilmesinde büyümenin devam etmesini bekliyoruz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!