Bitcloud 2.0 Geleceğin Borsası Olarak Kamuoyuna Tanıtıldı

Bitcloud 2.0 Geleceğin Borsası Olarak Kamuoyuna Tanıtıldı
Bitcloud 2.0 Geleceğin Borsası Olarak Kamuoyuna Tanıtıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Olmayan bir sosyal uygulama olan Diamondhands, geçen yıl sektörü alt üst eden viral kripto fenomeninin merakla beklenen devamı niteliğindeki Bitcloud 2.0’ın piyasaya sürüldüğünü yakın zamanda duyurdu. Yeni baskı, NFT’lerle aynı varlık sınıfına prestij katan yenilikçi ürünler ve özellikler sunmayı amaçlıyor.

Bitcloud 2.0, DSO blok zinciri yeni Revolution kanıt-of-stake mutabakat mekanizmasına geçtiğinde başlayacak. Lansman, geliştirilmiş bir airdrop içerecek ve BitClout 2.0 teknik incelemesi çevrimiçi olarak mevcut olacak. İlgili taraflar, Diamond gibi herhangi bir DeSo uygulamasında veya DeSo sohbet protokolü üzerinden BitClout’a doğrudan mesaj göndererek bir şifre talep edebilir.

Borsayı İnsanlar İçin Önyüklemek

BitClout‘un yeni sürümü, bireyler için bir borsa yaratmayı amaçlıyor. BitClout 2.0, binlerce ünlüyü ve etkileyiciyi platforma katılmaya çeken yeni bir ilk ürün sürümü olan Creator Coin V2’yi sunar. Creator Coin, bireyin itibarına bağlı yenilikçi bir varlık sınıfıdır ve web2’deki çalışmalarından daha önce imkansız olan şekillerde para kazanmalarını sağlar. Bir Creator Coin’in değeri, onunla ilişkilendirilen kişinin önemine bağlı olarak dalgalanacaktır, dolayısıyla yaşamlarındaki önemli olaylar, Creator Coin’in değerini etkileyecektir.

Creator Coin V2, V1 ile tamamen uyumludur ve dünya çapındaki en hızlı zincir üstü sipariş defteri değişimi olan DeSo DEX’te işlem görecektir. BitClout 2.0’da ticaret, kullanıcıların Creator Coin V2 ile alım satım yaparken ücret kazanmalarını sağlayacak olan BITCLOUT adlı yeni bir belirteç aracılığıyla teşvik edilecek.

BitClout 2.0, BitClout 1.0 ve NFT pazar yeri Blur’dan ilham alan sofistike bir viral airdrop programı yarattı. Airdrop programının mekaniği, platformdaki en aktif içerik oluşturucuları ödüllendirerek ticaret likiditesini ve “içerik likiditesini” artırmayı amaçlamaktadır. Erken benimseyenler, airdrop planına katılarak bu yenilikçi teşvik yapısından yararlanabilir.

BitClout 2.0, topluluğa aktif olarak katılan ve etkileşimde bulunan içerik oluşturucuların airdrop’lar yoluyla BITCLOUT jetonları kazanacağı yeni bir teşvik yapısı sunmayı planlıyor. Bu yenilikçi sistem, aktif katılımı teşvik etmeyi ve gelişen bir topluluğu teşvik etmeyi amaçlamaktadır. BitClout airdrop’una katılmakla ilgilenenler, lansmandan önce Diamond, OpenFund, DeSofy veya DSocialWorld gibi DSO uygulamalarına aşina olmalıdır.

BitClout 2.0, BitClout 2.0 gibi merkezi olmayan bir sosyal ağın depolama ve indeksleme ihtiyaçlarını karşılayabildiği için Merkezi Olmayan Sosyal Blok Zinciri (DeSo) kullanılarak inşa edilecek. DeSo’nun olağanüstü içerik depolama uygun fiyatı, uygulamaların diğer şeylerin yanı sıra DeFi’nin ötesine, depolama açısından yoğun sosyal uygulamalara doğru genişlemesine olanak tanır.

son düşünceler

BitClout 2.0’ın DeSo blok zincirinde piyasaya sürülmesi, bireyler için merkezi olmayan bir borsanın geliştirilmesinde önemli bir kilometre taşıdır. Creator Coins V2’nin tanıtılması ve itibarın bir varlık sınıfı olarak yenilikçi kullanımıyla BitClout 2.0, içerik oluşturucuların ve etkileyicilerin çalışmalarından eşi görülmemiş bir şekilde para kazanmalarını sağlamayı amaçlıyor. BitClout 2.0, yeni BitClout belirteci aracılığıyla ticareti teşvik ederek ve daha hızlı DSO DEX değişimini kullanarak, kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağlamayı ve yaratıcılardan ve tüccarlardan oluşan canlı bir topluluk oluşturmayı amaçlıyor.

Ken Emmanuel bir blockchain içerik yazarı, bir web3 meraklısı ve bir sosyal medya yönetimi stratejistidir. İnsanların daha fazla bilgi edinmesine ve ilham almasına yardımcı olmak için eğitici içerik yazmayı sever. Çalıştığı her organizasyonun gelişimi her zaman önceliğidir. Mesleği Coğrafyacı ve okumayı çok seviyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!