Amerika Birleşik Devletleri'nde 2024 Başkanlık Seçimi Bitcoin'in Geleceğini Belirleyecek!
Amerika Birleşik Devletleri'nde 2024 Başkanlık Seçimi Bitcoin'in Geleceğini Belirleyecek!

Amerika Birleşik Devletleri'nde 2024 Başkanlık Seçimi Bitcoin'in Geleceğini Belirleyecek!

2024 ABD başkanlık seçimleri için yarış, son birkaç seçimdeki aynı karakter kadrosundan bazılarının yer aldığı vitese geçmeye başlıyor.

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2024 ABD başkanlık seçimleri için yarış, son birkaç seçimdeki aynı karakter kadrosundan bazılarının yer aldığı vitese geçmeye başlıyor. Demokrat tarafta, aday olacaklarını öne süren Joe Biden , Robert F. Kennedy ve Marianne Williamson var. Ardından eski Başkan Donald TrumpNikki Haley, Ron DeSantis ve Vivek Ramaswamy koridorun diğer tarafında.

Şimdiye kadar yarışı takip ettiyseniz, Trump’ın önümüzdeki yıl süreç başlamadan adaylıktan çekildiğini biliyor olabilirsiniz. Aday olması durumunda, her ikisi de ülke için neyin doğru olduğunu bildiklerini düşünen 70 yaşın üzerinde iki adamın olduğu 2020’nin tekrarı büyük olasılıkla olacak. Şovu yöneten baby boomers’a sahip olmaktan başka kim bıktı? Dürüst olmak gerekirse öyleyim.

BOOMER BAŞKANLARI BİTCOİN’İ ANLAMIYOR

Baby boomers, güneşte vakit geçirdiniz. Sahneden ayrılmanın ve genç nesil liderlerin ülkeyi yönetme şansına sahip olmalarına izin vermenin zamanı geldi. Biz konuşurken Amerika’nın karşı karşıya olduğu ortaya çıkan zorlukları anlayan liderlere ihtiyacımız var. https://filmizle.movie/nokta-izle

Ekonomi politikasını ve finansal alanda inovasyonun değerini tam olarak anlayan liderlere ihtiyacımız var. Örneğin, biletin tepesindeki baby boomers, Bitcoin’in Amerika’ya ve Amerikan halkına sunduğu hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsatı anlayacak derinliğe veya kapasiteye sahip değil.

Biden ve Trump, fiat dolar sisteminin üstünlüğüne inandıkları için Bitcoin’e açıkça düşman oldular. Şimdi, yetkilendirme sistemlerinin kurulma şeklinin ve doların dünyadaki rolünün uzun vadede sürdürülebilir olmadığını anlayan, gelecek için cesur bir vizyonu olan birini seçmenin zamanı geldi.

Amerika şu anki yolunda kalırsa, bu yalnızca kaosa, kanunsuzluğa ve herkes için daha düşük bir yaşam standardına yol açacaktır. Çocuklarınız ve torunlarınız için istediğiniz gelecek bu mu? 2024, hayattaki konumunuz ne olursa olsun, özgürlüğe, hukukun üstünlüğüne ve kendinizden bir şeyler yapma fırsatına doğru yeni bir yolculuğa başlama şansımız.

BAŞKAN OLARAK NEDEN BİR BİTCOİNER’E İHTİYACIMIZ VAR?

Son zamanlarda Miami belediye başkanı Francis Suarez’in gelecek yıl cumhurbaşkanlığına aday olup olmama konusunda bir karara varmak üzere olduğu bildirildi. Onu tanımayanlar için ülkedeki en Bitcoin yanlısı politikacılardan biri. Miami’ye gelmeleri ve burayı dünyanın Bitcoin başkenti yapmasına yardım etmeleri için aktif olarak Bitcoin meraklılarına kur yaptı. Şimdiye kadar, bunu yapmayı büyük ölçüde başardı.

Ancak ABD’yi Bitcoin yeniliği için bir merkez üssü haline getirmenin yanı sıra, Suarez gibi bir Bitcoiner’in başkan olması, Amerika’da bir merkez bankası dijital para biriminin (CBDC) ortaya çıkmasını kritik bir şekilde durduracaktır. Biden veya Trump seçilirse, Amerika’da bir tür CBDC’nin etkinleştirileceği neredeyse kesin. Bir CBDC’nin konuşlandırılmasıyla finansal özgürlüğünüze veda edebilirsiniz. Mahremiyetinize elveda öpücüğü verebilirsiniz.

Artık ne yiyebileceğiniz veya ne kadar uzağa seyahat edebileceğiniz konusunda özerkliğiniz olmayacak. Çin’de uygulandığı gibi bir sosyal kredi puanına sahip olacaksınız. İstediğin hayat bu mu? Daha iyi bir yaşam için çabalamalıyız.

Kısa bir süre önce, bir CBDC için raylar halka tanıtıldı. FedNow olarak adlandırılan Temmuz 2023’te faaliyete geçecek. Şu anda doğru olabilecek müşteriler ve işletmeler arasındaki ödemeleri hızlandırmak için kullanılacağı söyleniyor. Bununla birlikte, herhangi bir sistemde olduğu gibi, olması amaçlanandan çok daha farklı bir şeye dönüşecektir.

Paranızı neye harcadığınız üzerinde tam kontrole direnmek için bize Vatanseverlik Yasasını, PRISM’i ve şimdi de önerilen KISITLAMA Yasasını veren bir hükümete gerçekten güvenebilir miyiz ?

Örneğin, Bitcoin’den nefret eden Senatör Elizabeth Warren tarafından ortaya atılan RESTRICT Yasası , dijital iletişim araçlarının ulusal güvenlik için bir tehdit oluşturduğuna dair aşırı geniş diliyle ABD’deki Bitcoin kullanıcılarına zarar verme potansiyeline sahiptir. Açık hedef TikTok olsa da, düzenleyicilerin gelecekte bu yasayı Bitcoin’e karşı kullanmasını hiçbir şey engelleyemez.

Bu sis perdesinin ötesine baktığınızda, davalarını halka açtıklarını görebilirsiniz: Hilary Clinton, uluslararası düzenleyiciler ve ABD Hazinesi, kripto para biriminin tehlikeleri konusunda uyardı.

Şimdi, bunu ABD ulusal borcundaki 31 trilyon dolar , sürdürülemez yetkilendirme harcamaları, dolardan yavaş yavaş uzaklaşan bir dünya, yüksek gaz fiyatları ve kontrol edilemeyen enflasyon bağlamına koyun . O zaman, çoğu insan onları nasıl kullanacağını öğrenmeden Bitcoin’e çıkışları kapatacakları netleşir. Parasal sistemin “büyük bir sıfırlaması” için kitleleri bir CBDC’ye yönlendirmek istiyorlar. Bitcoin’in batan bir gemiden kaçmak için son şansımız olduğunu anlayan insanları seçmeye başlamazsak bu gelecek.

Belediye Başkanı Saurez anladı ve Amerika’daki diğer politikacılar Bitcoin’den anlıyorsa, onları desteklememizin ve ofise daha fazla Bitcoinci getirmemizin zamanı geldi. Dolar Titanik’tir ve Bitcoin cankurtaran botudur. Yeterince insan kurtarılacak mı? Zaman gösterecek ve yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimi son bir şans olabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!