ABD paytech Finix artık resmi olarak bir ödeme işlemcisidir

ABD paytech Finix artık resmi olarak bir ödeme işlemcisidir
ABD paytech Finix artık resmi olarak bir ödeme işlemcisidir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

San Francisco merkezli ödeme altyapısı şirketi Finix, artık resmi olarak tüm büyük ABD kart ağlarına (American Express, Discover, Mastercard ve Visa) doğrudan bağlantılı bir ödeme işlemcisi olduğunu duyurdu.

Bir ödeme işlemcisi olarak Finix, işletmelere ödeme operasyonları üzerinde daha fazla kontrol, daha yüksek kullanılabilirlik ve çalışma süresi ve operasyonel maliyetleri azaltmak için daha fazla fırsat sağlayabileceğini söylüyor.

Infrastructure-as-a-Service (Hizmet Olarak Altyapı) girişimi, yerleşimlere yardımcı olmak için entegre uyumluluk ve PCI araçları ve kolaylaştırılmış raporlama sunmayı da planladığını ekliyor.

Finix, “Bir işlemci olarak daha fazla işletmeye ulaşabilir ve tek bir entegrasyonla daha da fazla yapılandırılabilirlik, güvenilirlik ve fiyatlandırma esnekliği sunabiliriz” diyor.

Finix’in bankacılık ortağı Pathward’ın ödeme çözümlerinden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Phil Ricci, şirketin satın alan bir işleyici haline gelerek “seçkin bir gruba katıldığını” söylüyor ve “ödemelere ileri teknoloji yaklaşımının onları hızla farklı kılacağını” ekliyor. iş modelini genişletiyor.

2015 yılında kurulan Finix, işletmelerin kendi ödeme altyapılarını şirket içinde kurmalarına yardımcı olarak şirketlerden işleme koydukları ödeme sayısına göre değişken bir yazılım ücreti alarak başladı.

Şirket, geçen yıl Ağustos ayında 30 milyon dolarlık fon sağladı ve bugüne kadar artırdığı toplam sermayesini 133 milyon dolara çıkardı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Dijital Para Haberler, Kripto En Güncel ve Detaylı Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!